כמה עולה דפיברילטור

כמה עולה דפיברילטור? מחיר דפיברילטורים בישראל
דפיברילטור – מַפְעֵם בעברית, AED באנגלית – הוא מכשיר החייאה מתוחכם המציל חיים. לפני שנים הדפיברילטור היה מוצר יקר שעלה עשרות אלפי שקלים, היה מורכב מאוד להפעלה והשימוש בו היה מותר לרופאים בלבד.

השינוי האמיתי חל לפני עשור, כאשר מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) אישר לראשונה שימוש בדפיברילטור האוטומטי (AED – Automated External Defibrillator). זהו מכשיר החייאה בטוח ופשוט להפעלה על ידי כל אדם, וזמין במחיר נמוך שאינו דומה כלל למחיר הדפיברילטורים מהדור הישן.

בבסיסו של הדפיברילטור מהדור החדש עומדת טכנולוגיה חדשנית. זהו דפיברילטור המזהה בעצמו האם יש צורך במתן שוק חשמלי להחייאה, ללא התערבות הנוכחים. הטכנולוגיה הייחודית, תווי התקן והפיקוח המחמיר של רגולציית ה-FDA – הביאו לכך שרק מספר מועט של חברות, רובן אמריקאיות, נענו לאתגר הייצור של דפיברילטור אוטומטי.

כמה עולה דפיברילטור כיום?

מחירי דפיברילטורים של היצרניות השונות הם דומים; זאת למרות שלדפיברילטורים מסוימים יש יתרונות מובהקים לעומת האחרים:

  • אורך חיי הסוללה הראשית.
  • שנות האחריות המלאה למכשיר.
  • נראות בולטת לאיתור מהיר.
  • הוראות קוליות פשוטות וברורות.

כל מכשירי ההחייאה בעלי אישור (FDA בעיקר), הם אמינים ועושים את עבודתם כראוי וכמוסבר. יתרונותיו של דפיברילטור אחד על פני אחר, הם בעיקר בדוגמאות שהבאנו קודם לכן. הדפיברילטורים בישראל נמכרים במחירים דומים לאלו שבארצות הברית, תלוי במותג המדובר, אבל בגדול מדובר במחיר של כ-1,300 דולר למכשיר.

ברור כי בהיעדר פער מחירים בין מחירי הדפיברילטורים בארה״ב למחירם בישראל, מומלץ כמובן לרכוש את המכשיר בישראל. זאת על מנת ליהנות מהספקה מיידית, הדרכה חינם בבית הלקוח, משלוח חינם וכן אחריות ושירות לאורך שנים.

חלק מהיבואנים מציע תקופת אחריות ארוכה (עד 8 שנים), ובמהלכה אפשרות להחלפת דפיברילטור לא תקין במכשיר חדש. יש לזכור כי דפיברילטור שנרכש בישראל והמיובא לישראל על ידי יבואן רשמי, מגיע עם הוראות הפעלה קולית בעברית – אמצעי חיוני וחשוב להפעלת המכשיר בשעת חירום על ידי כל אדם (ולא רק על ידי רופא, פרמדיק או איש מקצוע בתחומי הרפואה).

מחיר דפיברילטור אחיד – בלי להתפשר על איכות

לאור כל הנתונים להלן, אנו ממליצים לרכוש מכשירי החייאה בישראל רק בחברה מנוסה העוסקת בתחום המכשור הרפואי. ניסיון רב-שנים מבטיח לכם מחיר דפיברילטור הגון, שירות מקצועי ואמין לאורך זמן, וכן הספקה רצופה ותקינה של אביזרים נלווים לשנים רבות.

כמו כן רכישת דפיברילטור בישראל מבטיחה – מעבר למחיר נמוך יותר מהמחיר באירופה – מכשיר דובר עברית, שינחה אתכם בביצוע פעולות ההחייאה.

טבלת השוואה בין דפיברילטורים >>>

סרטון משרד הבריאות

[social_share/]